Karin Kompare
namestnica generalnega direktorja 

upravna.akademija@gov.si

01 478 1811

 

  

 

 

 

Irena Androjna

irena.androjna@gov.si

01 478 1871

 

 

Magdalena Cvetkova

magdalena.cvetkova@gov.si

01 478 8906

 

 

Petra Hren

petra.hren@gov.si

01 478 8391

  

 

  

  Anja Kovač

anja.kovac@gov.si

01 478 8175

 

 

Inge Kuper

inge.kuper@gov.si

01 478 8562

  

 

Mojca Lipušček

mojca.lipuscek@gov.si

01 478 1635

 

 

 

  Danijela Madjar

danijela.madjar@gov.si

 01 478 8573

 

Katarina Magister

katarina.magister@gov.si

01 478 8750

 

 

Peter Novoselec

peter.novoselec@gov.si

01 478 8932

 

Ana Pance

ana.pance@gov.si

01 478 8622

 

Helena Pavlič

helena.pavlic@gov.si

01 478 1811

 

mag. Sandra Seketin Lestan

sandra.seketin-lestan@gov.si

01 478 8522

 

mag. Igor Semolič

igor.semolic@gov.si

01 478 8528

 

Grega Sodja

grega.sodja@gov.si

01 478 8883

 

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo spletne strani Upravne akademije potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več o piškotkih najdete v splošnih pogojih uporabe.