Breda Gruden

vodja Upravne akademije

breda.gruden@gov.si

01 478 1811

 

 

 

 

 

Irena Androjna

irena.androjna@gov.si

01 478 1871

 

Ana Gosnar

ana.gosnar@gov.si

01 478 1833

 

 

mag. Klaudija Koražija

klaudija.korazija@gov.si    

01 478 8653

 

Inge Kuper

inge.kuper@gov.si

01 478 8532

  

Mojca Lipušček

mojca.lipuscek@gov.si

01 478 1635

 

Katarina Magister

katarina.magister@gov.si

01 478 8750

 

Manuela Molnar Perger

manuela.molnar-perger@gov.si

01 478 8940 

 

Peter Novoselec

peter.novoselec@gov.si

01 478 8932

 

Helena Pavlič

helena.pavlic@gov.si

01 478 1811

 

mag. Sandra Seketin Lestan

sandra.seketin-lestan@gov.si

01 478 8522

 

mag. Igor Semolič

igor.semolic@gov.si

01 478 8528

 

Vanja Zajc

vanja.zajc@gov.si

01 478 8403

 

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo spletne strani Upravne akademije potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate.