Breda Gruden

vodja Upravne akademije

breda.gruden@gov.si

01 478 1811

 

 

 

 

 

Irena Androjna

irena.androjna@gov.si

01 478 1871

 

Magdalena Cvetkova

magdalena.cvetkova@gov.si

01 478 8906

 

Ana Čepar

ana.cepar@gov.si

01 478 4628

 

 

Ana Gosnar

ana.gosnar@gov.si

01 478 1833

 

Petra Hren

petra.hren@gov.si

01 400 4653

  

Inge Kuper

Mojca Lipušček

mojca.lipuscek@gov.si

01 478 1635

 

 

Katarina Magister

katarina.magister@gov.si

01 478 8750

 

 

Manuela Molnar Perger

manuela.molnar-perger@gov.si

 

 

Peter Novoselec

peter.novoselec@gov.si

01 478 8932

 

Ana Pance

ana.pance@gov.si

01 478 8622

 

 

Helena Pavlič

helena.pavlic@gov.si

01 478 1811

 

mag. Sandra Seketin Lestan

sandra.seketin-lestan@gov.si

01 478 8522

mag. Igor Semolič

igor.semolic@gov.si

01 478 8528

 

Grega Sodja

grega.sodja@gov.si

01 478 88 83

 

Katja Zalar

katja.zalar@gov.si

01 478 8175  

 

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo spletne strani Upravne akademije potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več o piškotkih najdete v splošnih pogojih uporabe.