Bojana Bavec

vodja Upravne akademije

 upravna.akademija@gov.si

01 478 1811

 

  

 

 

 

Magdalena Cvetkova

magdalena.cvetkova@gov.si

01 478 8906

 

 

 

 

 

 

 

Polona Biba Drol

polona-biba.drol@gov.si

01 478 7892

  

 

Petra Hren

petra.hren@gov.si

01 478 8391

  

 

 

  Anja Kovač

 

 

 

 

 

Inge Kuper

inge.kuper@gov.si

01 478 8562

  

 

Mojca Lipušček

mojca.lipuscek@gov.si

01 478 1635

 

 

  Danijela Madjar

danijela.madjar@gov.si

 01 478 8573

 

 

Katarina Magister

katarina.magister@gov.si

01 478 8750

 

 

Peter Novoselec

peter.novoselec@gov.si

01 478 8932

 

 

Helena Pavlič

helena.pavlic@gov.si

01 478 1811

 

 

mag. Sandra Seketin Lestan

sandra.seketin-lestan@gov.si

01 478 8522

 

 

 

mag. Igor Semolič

igor.semolic@gov.si

01 478 8528

 

 

 

  

 Darja Velušček

darja.veluscek@gov.si

01 478 8883

 

 

 

Zala Vertačnik

zala.vertacnik@gov.si

01 478 8940

 

 

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo spletne strani Upravne akademije potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več o piškotkih najdete v splošnih pogojih uporabe.